GBP w Charzykowach zaprasza!

| Opublikowane w: Biblioteka
GBP w Charzykowach zaprasza!

Gminna Biblioteka w końcu ma swoje cztery ściany i zaprasza czytelników!  Miejsce, w którym wcześniej znajdował się ośrodek zdrowia w Charzykowach został przystosowany pod gminną wypożyczalnię. W ofercie naszej biblioteki znajdą państwo ciekawą literaturę, którą mogą Państwo wypożyczyć lub skorzystać z czytelni, dostęp do Internetu w pracowni komputerowej oraz miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza do nowej siedziby przy ulicy Długiej 54 w nowych godzinach otwarcia: