Zajęcia Bożonarodzeniowe "Poszukiwanie Gwiazdora"

| Opublikowane w: Biblioteka
Zajęcia Bożonarodzeniowe

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach w dniach 17-21 grudnia odbyły się zajęcia świąteczne dla najmłodszych czytelników. Biblioteka gościła w swojej placówce dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Charzykowach oraz dzieci z Małego Przedszkola. Podczas zajęć w bibliotece dzieci odbyły wraz z bibliotekarką podróż na biegun północny. Pokonały śnieżne zaspy, przeszły obok reniferów i misiów polarnych, odkopały list of elfów i wróciły z cennym skarbem do biblioteki! Następnie dzieci wysłuchały wiersza Ewy Chotomskiej „To on – Mikołaj Święty”, a na zakończenie każdy wykonał pracę plastyczną, czyli podobiznę Gwiazdora!

Zdjęcia z efektów pracy dzieci można obejrzeć w galerii.