Wielkanocne spotkanie Bibliotecznego Klubu Malucha

5 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie Bibliotecznego Klubu Malucha, którego przewodnim tematem były oczywiście zbilżające się święta wielkanocne.  Maluchy wysłuchały opowieści „Sześć jajeczek” Kliniki Języka oraz wiersza „Wielkanocne zajączki” Małgorzaty Lewickiej. Aktywnie spędziły czas podczas wyścigu jajeczek oraz zabawy w "podaj jajo", wykonały także urocze  koszyczki  w kształcie króliczka, z papierowych talerzyków. Na koniec zajęć okazało się, że dla  najmłodszych czytelników zajączek zostawił w bibliotecznym ogrodzie słodkie niespodzianki.