Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

18 stycznia w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka odbyły się kolejne warsztaty dla maluszków wraz z opiekunami. Dzieci wysłuchały opowieści Kubusia i jego uroczych przyjaciół i dowiedziały się jak sympatyczny miś odnalazł ogonek Kłapouchego. Na maluchy czekały też liczne zabawy, dzieci odnalazły wszystkie miodki ukryte w bibliotece i pokonując tory przeszkód dotarły do Stumilowego Lasu oraz wykonały balonowe Kubusie i Prosiaczki . Na zakończenie z okazji urodzin Puchatka  czekało na wszystkich małe co nieco :) Do zobaczenia w lutym na kolejnym spotkaniu Bibliotecznego Klubu Malucha.