Kulinarna przygoda w trakcie ferii zimowych w bibliotece

17 stycznia po bardzo interesujących warsztatach ilustratorskich z panią Martyną czekała na dzieci kulinarna przygoda. Tropem kiwi, marakui, ananasa, liczi, physalis, mango, melona, czy winogron wybraliśmy się w egzotyczną podróż do Chin, Brazylii, Urugwaju, Włoch a nawet  Afryki. Dzieci wykonały pyszne szaszłyki i poznały zupełnie nowe smaki. Po smacznej przygodzie przyszedł czas na tematyczne zabawy integracyjne „sałatka owocowa” i „ bar owocowy”, które tradycyjnie wywołały salwy śmiechu.