Rozstrzygnięcie konkursu "Witajcie w naszej bajce- ilustracje do wybranego utworu Jana Brzechwy"

Rozstrzygnięcie konkursu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach po raz kolejny odbył się gminny konkurs plastyczny, pod tytułem: „Witajcie w naszej bajce - ilustracje do wybranego utworu Jana Brzechwy”. Tym razem  został pobity zeszłoroczny rekord, wpłynęło ponad 100 prac ! W wyłonieniu laureatów, które okazało się ogromnym wyzwaniem, pomogła pani Martyna Sztupecka- Ryngwelska, instruktor Wiejskiego Domu Kultury w Silnie i Swornegaciach, plastyczka oraz kreatorka mody, której serdecznie dziękujemy za wsparcie! Wszystkim uczestnikom  dziękujemy za udział w konkursie i  wykonanie wspaniałych prac!  Dla każdego artysty czeka drobny upominek, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny ( 533 343 497 ) w kwestii ustalenia miejsca odbioru.

Laureaci konkursu pt. „Witajcie w naszej bajce- ilustracje do wybranego utworu Jana Brzechwy”:

Kategoria  do lat 6 (przedszkole ):

I miejsce LILIANA  MILKOWSKA

II miejsce NATALIA ROLBIECKA