Skąd w ogrodzie się wzięło kaszubskie rękodzieło- Wycieczka do Wdzydz Kiszewskich

15 września seniorki z Charzyków, Chojniczek oraz Ciechocina biorące udział w projekcie "Skąd w ogrodzie się wzięło kaszubskie rękodzieło?" pojechały na wycieczkę do Wdzydz Kiszewskich.

W ramach projektu, uczestniczki zwiedziły Muzeum- Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich oraz wzięły udział w warsztatach, malowanie na szkle. Ładna pogoda, wspólne spacerowanie po parku, rozmowy o starych dobrych czasach sprzyjały wspólnej integracji.