Dostępne kody empik go!

Empik Go w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach!

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy! Są jeszcze dostępne kody na miesiąc lipiec!

Miło Nam poinformować, iż od 1 lutego 2022 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach można korzystać z bezpłatnej wypożyczalni e-książek Empik Go. Dzięki tej aplikacji otrzymujecie Państwo dostęp do ponad 31 tys. Tytułów e-booków oraz 25 tys. audiobooków i podcastów.

Jak uzyskać bezpłatny dostęp?

1. Aby uzyskać darmowy dostęp do zasobów Empik Go należy posiadać ważną kartę biblioteczną w Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach.

2. Przyjdź do Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach i odbierz darmowy kod dostępu.

3. Kod jest aktywny przez 30 dni od daty aktywacji i musi zostać aktywowany w miesiącu swojej ważności.

4. Wejdź na www.empik.com/biblioteki/com i wpisz otrzymany kod

6. Zaloguj się lub załóż konto empik.com