Tydzień Bibliotek - serdecznie zapraszamy na warsztaty ilustratorskie z panem Arturem Nowickim

Z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach  serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na warsztaty twórcze z ilustratorem. Pan Adam Nowicki zajmuje się ilustrowaniem czasopism i książek dla dzieci. Jest autorem wielu różnorodnych projektów graficznych przeznaczonych dla małego odbiorcy. Współpracuje z wydawnictwami, jest twórcą wielu książek autorstwa zananych i cenionych pisarzy, członkiem Stowarzyczenia Przyjaciół Książki dla Młodych (Polskiej Sekcji IBBY). Do zobaczenia w bibliotece !