Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci- spotkanie z panią Magdaleną Kiełbowicz

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach odbyło się spotkanie autorskie z panią Magdaleną Kiełbowicz. Pani Magda jest pisarką, która tworzy dla dzieci, od wielu lat współpracuje z czasopismem „Świerszczyk”, dla którego pisze opowiadania, z kwartalnikiem „Przekrój”, jest też autorką książki „Huczy jak w ulu”. Podczas warsztatów dzieci z zapartym tchem wysłuchały przygód Uli Hernik, miłośniczki książek, lwów i psa Rufusa oraz wykonały „skrzyneczki” ze skarbami. Serdecznie dziękujemy za przemiłe spotkanie, a wszystkich , którzy pragną poznać dalsze historie niezwykłej Ulki zapraszamy do biblioteki.