Spotkanie Bibliotecznego Klubu Malucha

23 marca w GBP odbyło się kolejne spotkanie Bibliotecznego Klubu Malucha. Tym razem tematem przewodnim naszych zajęć była straż pożarna. Najmłodsi czytelnicy  poznali atrybuty strażaków, wykonali  strażackie zadania, a nawet ugasili mini pożary :) Na dzieci czekała też miła niespodzianka w postaci  odwiedzin w Ochotniczej Straży Pożarnej w Charzykowach, gdzie pani Klaudia i pan Paweł wtajemniczyli nas w tajniki swojego fasynującego zawodu. Dzieci na własnej skórze mogły poczuć ciężar strażackiego kasku oraz przekonały się, ile trzeba mieć siły, aby zwinąć  strażacki wąż. Serdecznie dziękujmy!