Zapraszamy do biblioteki w Charzykowach

Zakończyły się już ferie zimowe. W czasie tej dwutygodniowej przerwy od nauki biblioteka w Charzykowach zorganizowała wiele atrakcji – skierowanych do najmłodszych czytelników. Odbyło się spotkanie w ramach Bibliotecznego Klubu Malucha, podczas którego dzieci miały zajęcia z sensoryki książkowej. W ramach wirtualnej biblioteki mali uczestnicy zajęć „ożywiali” swoje kolorowanki, a w ramach biblioteki kreatywnej stworzyli własną grę planszową.

Podczas ferii bibliotekę odwiedziła też ilustratorka – pani Wanda Żabińska. Opowiedziała ona dzieciom o swojej pracy przy wykonywaniu rysunków w książeczkach dla najmłodszych. Było to dla uczestników spotkania bardzo ciekawe doświadczenie.

Ferie zimowe się skończyły, ale zachęcamy do odwiedzania biblioteki i korzystania z jej zasobów i bieżącej oferty.

Co oferujemy?

• Udostępniamy bogate zbiory biblioteczne, w tym nowości wydawnicze
  • Nieodpłatny dostęp do Internetu w siedzibie biblioteki
  • Umożliwiamy darmowe korzystanie z wypożyczalni Academica zapewniającej korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej
  • Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych
  • Kluby Małego\Młodego Czytelnika
  • Możliwość wypożyczania książek „na telefon” i korzystanie z katalogu online
  • Bieżącą działalność z zakresu promocji i upowszechniania czytelnictwa: spotkania autorskie, konkursy czytelnicze, wystawy

Szczegóły na temat bieżącej działalności będą publikowane na stronie gokchojnice.pl w zakładce BIBLIOTEKA.