Kreatywna biblioteka - tworzenie gry planszowej

W drugim tygodniu ferii zimowych w bibliotece odbyły się  kolejne, bardzo kreatywne zajęcia dla dzieci. Tym razem zadaniem naszych podopiecznych było stworzenie w małych grupach autorskich gier planszowych. Samodzielne tworzenie gier kształtuje wyobraźnię, kreatywność, myślenie przyczynowo-skutkowe, poza tym uczy współpracy w grupie, a także zasad fair play. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości małych twórców i zapraszamy do biblioteki, w której można nie tylko wypożyczyć ciekawe książki ale i miło spędzić czas grając w bardzo twórcze i ciekawe planszówki :)