Warsztaty z ilustratorką - panią Wandą Żabinską

21 lutego Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach, w ramach ferii zimowych dla dzieci, miała przyjemność gościć ilustratorkę - panią Wandę Żabińską, która zaprezentowała nam książkę „Przygody Cudaczka - Krutyniaczka”. Autorką tej pięknej książki dla dzieci jest mama naszego gościa, pani Aleksandra Żabińska. Pani Wanda opowiedziała nam o swoich projektach ilustratorskich, o teatrze, dzieciństwie na Mazurach oraz zaprosiła dzieci do stworzenia  własnej ilustracji do jednej z przygód Cudaczka. Na koniec podarowała młodym czytelnikom książeczkę, którą również miała przyjemność ilustrować - „Zielony kociołek ”autorstwa Ruty Kowalskiej. Serdecznie dziękujemy za fascynujące spotkanie.