Spotkanie Bibliotecznego Klubu Malucha- Książkowa sensoryka

9 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach odbyło się kolejne spotkanie Bibliotecznego Klubu Malucha. Tym razem tematem przewodnim  naszych zajęć  była Książkowa Sensoryka. Maluchy poznały  interaktywne książeczki, które pobudzają i rozwijają zmysły oraz wspierają małą motorykę .  Dzieci wykonały również własne, bardzo oryginalne książeczki sensoryczne. Bardzo cieszymy się ,że z każdym spotkaniem grupa małych czytelników jest coraz liczniejsza.