Urodziny Kubusia Puchatka w bibliotece

18 stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach, w  ramach Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka, odbyły się warsztaty dla najmłodszych czytelników. Maluchy poznały historię powstania książki Alana Aleksandra Milne i wysłuchały jej  fragmentu. Na dzieci czekały również atrakcje w postaci licznych zabaw; przejście przez tunel, szukanie miodku dla Kubusia, czy pokonanie toru z odciskami rąk i stóp.  Po pokonaniu wszelkich konkurencji, w nagrodę udaliśmy się na urodziny Kubusia Puchatka, na których na maluchy czekało „małe co nieco” oraz mnóstwo balonów, z których powstały śliczne misie i prosiaczki. Na zakończenie wszyscy mali uczestnicy otrzymali dyplom przyjaciela Kubusia Puchatka, kolorowanki oraz rebusy z ulubieńcem.