Narodowe Czytanie- Próba generalna, podcast

30 sierpnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach odbyło się spotkanie czytelników, którzy będą brali udział w najbliższą sobotę w  Narodowym Czytaniu. Na próbie generalnej uczestnikom poszło tak świetnie, że przy pomocy pana Romana Piekarskiego został nagrany podcast. Wszystkich chętnych zapraszamy do biblioteki 4 września o godzinie 11:00, gdzie będzie można na "żywo" wysłuchać fragmentu sztuki "Moralność pani Dulskiej" G. Zapolskiej w wykonaniu zaprzyjaźnionych czytelników z biblioteki. Do wysłuchania podcastu zaprosimy państwa w kolejnym artykule.