Rodzinny Konkurs Przygodowy

Już jest! Pierwszy przystanek naszej feryjnej przygody: „Rodzinny Konkurs Przygodowy”

To zabawa słowna dla całej Rodziny, więc młodsi zachęcają starszych, a starsi młodszych!

Oto kilka reguł, które są bardzo proste:

I.  Należy napisać opowiadanie lub wiersz wplatając w treść wszystkie tytuły podanych przez nas książek:

• „Masło orzechowe”
  • „Komnata szeptów”
  • „Józki, Jaśki i Franki”
  • „Pamiętnik Grzecznego Psa”
  • „Klucz”
  • „Tusz”
  • „Porwanie w Tiutiurlistanie”
  • „Kiedy zegar wybije dziesiątą”
  • „Hotel Winterhouse”
  • „Tajemnica biblioteki”
  • „Internat”
  • „Zanim zawieje wiatr”
  • „Chciejosztuczki”
  • „Marzyciel”
  • „Próba”

UWAGA! Tytuły mogą być odmienione, lecz kolejność słów/sens wyrażenia powinien zostać taki sam (dobrze: Usłyszał głos w Komnacie Szeptów; źle: Szept w Komnacie przemówił do niego).

II.  Stworzone przez Was prace należy przesłać do Nas do 17 stycznia!

• adres mailowy: agnieszkad@gokchojnice.pl; karolinaz@gokchojnice.pl
  • mesenger: m.me/biblioteka.charzykowy

Dla autorów najbardziej interesujących dzieł, przewidziane nagrody - rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników 20 stycznia!