GOK zaprasza na warsztaty taneczne

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza młodzież dzieci na warsztaty taneczne. Warsztaty będą odbywać się w Wiejskim Domu Kultury Swornegaciach, świetlicach w Klawkowie i Pawłowie, we wrześniu i październiku. W ramach zajęć w każdej z placówce odbędzie się 10 spotkań z choreografem i instruktorem tańca - Wojciechem Chylewskim. Podczas warsztatów dzieci nauczą się kroków tańców narodowych (Polonez, Krakowiak, Oberek, Kujawiak i Mazur) oraz wybranych tańców kaszubskich. Poznają również figury i układy taneczne, które posłużą im do stworzenia układu choreograficznego. Przygotowany program będą mogły zaprezentować podczas uroczystej gali listopadowej zorganizowanej z okazji Święta Niepodległości.

Szczegółowe informacje u kierowników poszczególnych placówek:

Swornegacie: Zbigniew Chrapkowski, tel. 533 933 924

Klawkowo: Adriana Wodowska, tel. 533 343 465

Pawłowo: Małgorzata Jasinska – Łobocka, tel. 533 343 487

Warsztaty są nieodpłatne.  Liczba miejsc ograniczona!