Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do listy placówek

Koncert charytatywny dla Oliwki i Olka

W niedzielne popołudnie w Kościele Matki Boskiej Fatimskiej w Chojnicach (20.01.2019r.) odbył się koncert kolęd dedykowany dwójce chorym dzieciom Oliwce Stanka i Olkowi Cybulskiemu.

Wykonawcy – Muzycy i Przyjaciele: Sylwia Mazur, Karol Ostrowski, Michał Ratkowski, Eugeniusz Ratkowski i Wiesław Galikowski, wsparci śpiewem grupy dziewcząt z Ośrodka Kultury w Rytlu i Skautów Europy – drużyny Maryi Gwiazdy Morza, zaprezentowali ciekawe, nowatorskie aranżacje kolęd. Nie zabrakło również kolęd w klasycznym wykonaniu. Licznie zgromadzona publiczność w dowód uznania nagrodziła muzyków gromkimi owacjami.

Łącznie w trakcie koncertu zebrano kwotę 3000,00 zł. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację powyższego przedsięwzięcia, przede wszystkim muzykom. Dziękujemy ludziom dobrej woli, za każdy grosz, za każdą formę wsparcia. Regionalnej telewizji internetowej www.chojnice.tv dziękujemy za transmisję tego ważnego dla Nas wydarzenia. (transmisja z koncertu)