Warsztaty dla dzieci „Kto Ty jesteś..."

Warsztaty dla dzieci „Kto Ty jesteś...

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat, uczęszczające do placówek GOK, do udziału w  warsztatach pn.: „Kto Ty jesteś…” . Warsztaty są elementem projektu „Lekcje sztuki i wolności".

Zajęcia będą wyjazdowe i odbędą się w terminie 15.09-15.10 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach. Uczestnicy zajęć poznają historię polskich symboli narodowych, zapoznają się ze znaczeniem słów: patriotyzm, naród, ojczyzna, zobaczą książki, z których będą mogły więcej dowiedzieć się na ten temat. Zapoznają się także z postaciami osób szczególnie zasłużonych w walce o Niepodległą Polskę. Zajęcia będą wzbogacone warsztatami  manualnymi. Zdobytą wiedzę i umiejętności dzieci będą mogły wykorzystać do obchodów 11 listopada w swoich świetlicach.

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zapewni uczestnikom bezpłatny dojazd oraz opiekę instruktorów podczas przejazdu i zajęć.

Zapisy i szczegółowe informacje o terminie i warunkach wyjazdów u instruktorów poszczególnych świetlic i domów kultury.