Diagnoza potrzeb i zasobów kulturowych mieszkańców i mieszkanek gminy wiejskiej Chojnice gotowa

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zakończył pracę nad diagnozą potrzeb i zasobów kulturowych mieszkańców gminy Chojnice.Diagnoza lokalna została zrealizowana przez zespół badawczy Stowarzyszenia „Pracownia Etnograficzna” im. Witolda Dynowskiego n w ramach projektu „Mieć pomysł na kulturę” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2018. W ramach projektu powstała pełna wersja raportu, jego skrót oraz film zrealizowany w Świetlicy Wiejskiej w Ciechocinie. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami:

Diagnoza potrzeb kulturalnych mieszkańców i mieszkanek gminy wiejskiej Chojnice

Diagnoza potrzeb kulturalnych mieszkańców i mieszkanek gminy wiejskiej Chojnice - wersja skrócona

Link film

W dalszej części projektu Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach ogłosi konkurs na kulturalne inicjatywy mieszkańców, będące odpowiedzią na wyniki przeprowadzonych badań. Najlepsze z nich zostaną dofinansowane i będą mogły być realizowane przez ich pomysłodawców jeszcze tego lata. Zachęcamy do śledzenia strony www.gokchojnice.pl  - już niedługo znajdą tam Państwo wszelkie materiały dotyczące konkursu.