Przebierankowa Dyskoteka Andrzejkowa w WDK w Ogorzelinach

Dzieci z Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach oraz ze świetlic w Nowym Dworze, Angowicach i Doręgowicach miały okazję bawić się podczas przygotowanej specjalnie dla nich dyskoteki.

Nim rozpocznie się adwent, dawnym zwyczajem, obchodzimy andrzejki!

W naszym domu kultury, fetowanie andrzejek przybrało ciekawą formę, gdzie dzieci mogły zaprezentować się w bardzo kreatywnych i tajemniczych strojach.

Wieczór andrzejkowy jest pełen tajemniczości i magii, ale takiej oczywiście bajecznej, pełnej zabawy i śmiechu. Dlatego, na naszym spotkaniu, nie mogło zabraknąć andrzejkowych wróżb i zabaw.

Na zaproszonych gości czekał suto zastawiony stół, pełen słodkości i zdrowych owoców.

Uczestnicy imprezy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w andrzejkowej ramce.

Wszyscy bawili się wyśmienicie!