Warsztaty techniczne "Mój przyjaciel pies,, w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Warsztaty techniczne

W Wiejskim Domu Kultury odbyły się warsztaty techniczne nawiązujące do tematyki naszych ostatnich spotkań.

Dzieci zrobiły mini organizery, które przedstawiają postać najlepszego przyjaciela człowieka - psa.

Nasze pieski wykonane zostały z recyklingu, co nas tym bardziej ogromnie cieszy! Kreatywność połączona z nutką ekologii, daje doskonałe efekty pracy.

Podczas warsztatów dzieci poćwiczyły manualnie, pracy było sporo, dzieci dużo, a jeszcze więcej było satysfakcji, gdy "psie" organizery były gotowe.

Prace posłużyć mogą za pojemniki do przechowaywania drobnych wakacyjnych skarbów, jak znalezione na plaży muszelki czy kamyki. Mogą nam też pomóc w utrzymaniu porządku na biurku, gdy powkładamy do nich długopisy lub kredki.

Po zakończonym zadaniu i uprzątnięciu stanowiska pracy (co świadczy o ogromnym zaangażowaniu naszych pociech!) udaliśmy sie na plac przed domem kultury w Ogorzelinach, by pobawić się na placu zabaw i pograć w piłkę siatkową.

Czas wakacyjny spędzany wspólnie podczas zabaw i warsztatów w naszej placówce pobudza kreatywność, uczy pracy w grupie, odpowiedzialności, ale głównie dostarcza moc radości i niezapomnianych wrażeń!

Zapraszamy do nas na wspólną wakacyjną przygodę!