Zakładkowe Szaleństwo z Warsem i Foggiem

14 lipca w Amfiteatrze w Charzykowach odbędzie się koncert charytatywny „W rytmie Warsa i Fogga”. Jest to już kolejna edycja koncertu na rzecz Oliwki Stanka i Olka Cybulskiego. W tym roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej, jako wydarzenie towarzyszące, przeprowadzone zostały zajęcia plastyczne pt. „Zakładkowe Szaleństwo w rytmie Warsa i Fogga”, które poprowadził p. Roman Szyszka. Odbyło się 5 spotkań, na których chętne dzieci, pod czujnym okiem pana plastyka wykonały zakładki różnymi formami. Uczestnicy poznali technikę malowania akwarelami i akrylami. Wykonali również rysunki pastelami. Na ostatnich zajęciach dzieci wykazały się dużą dawką kreatywności i wykonały malunki na szkle. Pracę wykonały szybko, dlatego w pozostałym czasie stworzyły ozdoby z pyssli.

PS. Kopie zakładek wykonanych w trakcie zajęć będą rozdawane przy zbiórce na rzecz Oliwki i Olka w trakcie koncertu.

PS 2. Napisano o naszych zajęciach w najnowszym Czasie Chojnic!