Kameralna Orkiestra Akordeonowa Arti Sentemo w Charzykowach

| Opublikowane w: Amfiteatr Charzykowy
Kameralna Orkiestra Akordeonowa Arti Sentemo w Charzykowach

W piątkowe (29.06.2018 r) popołudnie na deskach Amfiteatru Letniego w Charzykowach rozbrzmiały dźwięki dziecięco-młodzieżowej orkiestry akordeonowej Arti Sentemo. Orkiestra ta prowadzona przez Stowarzyszenie Melodia-Art działające przy Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim zaprezentowała piękną muzykę kameralną. Dyrygent Orkiestry Zbigniew Czuryło podkreślił, iż uczniowie wchodzący w skład orkiestry są laureatami krajowych i międzynarodowych konkursów akordeonowych w grze solowej. Sama orkiestra również zdobyła uznanie w wielu konkursach i festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych. Licznymi brawami nagrodziła orkiestrę również zgromadzona w Amfiteatrze publiczność.