Koncert zespołu „Pierwiastek z Trzech”

| Opublikowane w: Amfiteatr Charzykowy, Projekty realizowane
Koncert zespołu „Pierwiastek z Trzech”

W niedzielę – 1 lipca zapraszamy do Amfiteatru Letniego w Charzykowach na koncert zespołu „Pierwiastek z Trzech”

Pierwiastek Z Trzech to sześcioosobowy zespół wywodzący się z północnej Polski, a ściślej z małej miejscowości Leśno na Kaszubach, bo to właśnie tam w 2014 roku zespół założyły dwie siostry Adriana i Paulina. Pierwiastek Z Trzech początkowo składał się z trzech osób (stąd nazwa). W 2016 roku skład został powiększony o kolejnych muzyków.

Muzyka Pierwiastka Z Trzech zakrawa o wiele gatunków muzycznych, jednak często określana jest jako alternatywny indie-pop z elementami folk.

W 2018 roku singiel "Na parapetach" znalazł się na liście przebojów radia Weekend FM, gdzie zajął I miejsce.

Pierwiastek Z Trzech wydaje w tym roku debiutancką płytę, a do realizacji tego celu przyczynili się fani zespołu, zrzucając się w kampanii crowdfoundingowej.

Początek koncertu o godz. 20. Wstęp jest bezpłatny – zapraszają organizatorzy: Stowarzyszenie Akolada i Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach.

Koncert  jest jednym z elementów projektu „Trzy teatry” dofinansowanego ze środków gminy Chojnice