Filmowe Lato w zasięgu Orange w Charzykowach i Swornegaciach

Filmowe Lato w zasięgu Orange w Charzykowach i Swornegaciach

FILMOWE LATO W ZASIĘGU ORANGE: „Last Vegas

Termin: 13. 07.2018, g. 22.00 Miejsce: Amfiteatr w Swornegaciach

Termin: 20. 07.2018, g. 21.30 Miejsce: Amfiteatr Letni im. Ottona Weilnanda w Charzykowach

Współorganizator: Filmowe Lato w zasięgu Orange

Opis:

Multikino zaprasza na Filmowe Lato w zasięgu Orange

Piątek, 13.07.2018, g. 22.00, „Last Vegas”, Amfiteatr w Swornegaciach

Piątek, 20.07.2018, g. 21.30, „Last Vegas” , Amfiteatr Letni im. Ottona Weilnanda w Charzykowach

WSTĘP WOLNY

O FILMIE:

„Last Vegas”, reż. Jon Turteltaub, USA, 2013, 105 min

Cztery aktorskie legendy po raz pierwszy razem na ekranie!
Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman oraz Kevin Kline mają na koncie łącznie 6 Oscarów oraz 9 nominacji do tej najważniejszej nagrody, a także filmy, które zarobiły na całym świecie prawie 16 miliardów dolarów. W „Last Vegas” grają wieloletnich przyjaciół, którzy nie zamierzają zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem i kiedy jeden z nich postanawia się wreszcie ożenić, wyruszają do Las Vegas, by urządzić mu pamiętny wieczór kawalerski.

Billy, Paddy, Archie i Sam dosyć szybko zdają sobie sprawę z tego, że dekady imprezowego uśpienia mocno zmodyfikowały reguły gry: Miasto Grzechu stało się zupełnie innym miejscem, a różnego rodzaju rywalizacje mocno nadwątliły ich przyjaźń. Jednak nie mają zamiaru dawać za wygraną. Być może ich czasy już przeminęły, a największe show robi obecnie Cirque du Soleil, lecz czwórka mężczyzn sprawi, że Las Vegas padnie do ich stóp!

Więcej informacji: https://multikino.pl/filmy/last-vegas

FILMOWE LATO W ZASIĘGU ORANGE: „Nice guys

Termin: 14. 07.2018, g. 22.00 Miejsce: Amfiteatr Letni im. Ottona Weilnanda w Charzykowach

Termin: 19. 07.2018, g. 21.30 Miejsce: Amfiteatr w Swornegaciach

Współorganizator: Filmowe Lato w zasięgu Orange

Opis:

Multikino zaprasza na Filmowe Lato w zasięgu Orange

sobota, 14.07.2018, g. 22.00, „Nice guys”, Amfiteatr Letni im. Ottona Weilnanda w Charzykowach

czwartek, 19.07.2018, g. 21.30, „Nice guys”, Miejsce: Amfiteatr w Swornegaciach

WSTĘP WOLNY

O FILMIE:

„Nice guys”, reż. Shane Black, USA, Wielka Brytania 2016, 116 min

Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

Więcej informacji: https://multikino.pl/filmy/nice-guys-rowni-goscie

O PROJEKCIE

15 czerwca po raz drugi rusza w trasę Filmowe Lato w zasięgu Orange. W ramach plenerowego kina, którego organizatorem jest sieć kin Multikino, od czerwca do września zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt filmów w blisko 40 najpiękniejszych miejscowościach w całej Polsce.

W ciągu trzech letnich miesięcy Filmowe Lato w zasięgu Orange pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Stanowić będzie doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zagości zarówno w popularnych kurortach: Mikołajki, Szklarska Poręba Krynica Morska, jak i malowniczo położonych miejscowościach – Tleń, Osie, Olecko i Czaplinek. Zaparkuje przy tężniach w Ciechocinku oraz w Kołobrzegu, Gołdapi, Cisnej, Inowrocławiu, Rabce-Zdrój i Szczawnicy. Umiejscowione będzie także nad Parsętą, Drwęcą i Nogatem. Zacumuje nad przystaniami mazurskich jezior i na plażach Bałtyku. Pojawi się w takich krainach, jak: Pałuki, Kaszuby, Kujawy, Lubelszczyzna, Podlasie i Suwalszczyzna. Dotrze też na Mazury Garbate i do serca Puszczy Białowieskiej. Widzowie będą mieli ponadto niecodzienną okazję brać udział w projekcjach w otoczeniu Tatr, Karkonoszy i Połonin Bieszczadzkich.

W repertuarze Filmowego Lata w zasięgu Orange pojawią się filmy, które zachwyciły widzów na całym świecie. Na wielkim ekranie widzowie spotkają się z plejadą gwiazd, m.in. z Robertem Redfordem, Kirsten Stewart, Robertem De Niro, Emmą Thomson, Keirą Knightley i Ryanem Goslingiem.

Zaprezentowane zostaną takie produkcje, jak: „Lato w Prowansji” z Jeanem Reno, oscarowy „La La Land” z genialnymi kreacjami Ryana Goslinga i Emmy Stone, „Śmietanka towarzyska” w reżyserii Woody’ego Allena. Nie zabraknie również komedii kryminalnych – a wśród nich:  „Nice guys. Równi goście” z  nagrodzonym Oscarem Russellem Crowe oraz Ryanem Goslingiem i „Nieobliczalni” z Omarem Sy’em, gwiazdą „Nietykalnych”, najbardziej kasowego francuskiego filmu wszech czasów.

Organizator: Multikino

Sponsorzy: Orange, Lay's

Patroni medialni: RMF FM, NaszeMiasto.pl, KINO TV, VIVA!

Partner: Polregio

Serdecznie zapraszamy!