OGŁASZAMY KONKURS GRANTOWY NA INICJATYWY KULTURALNE!

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zaprasza stowarzyszenia, grupy nieformalne i osoby indywidualne z terenu gminy Chojnice do składania wniosków na małe projekty związane z szeroko pojęta kulturą.  Całkowita pula środków to 22 000 złotych, maksymalna kwota dofinansowania 8 000zł. Komisja Konkursowa wybierze od 3 do 7 projektów. Granty przyznane zostaną na działania o tematyce kulturalno-społecznej (wyjazdy na terenie gminy, pikniki, prezentacje zespołów z gminy, wspólne działania wykorzystujące zasoby gminy: przyrodę, kulturę, historię, zabytki, atrakcje; warsztaty rękodzielnicze, projekty interdyscyplinarne.), innowacyjne pod względem pomysłu, spójne z potrzebami i oczekiwaniami wskazanymi przez mieszkańców gminy Chojnice w części badawczo-diagnostycznej projektu (Raport z diagnozy – do zapoznania na naszej stronie).

Wnioski składać należy w terminie  do 21 czerwca 2018r.

W czasie trwania naboru wniosków prowadzone są stałe konsultacje z osobami i podmiotami zainteresowanymi złożeniem wniosku. Konsultacje  odbywać się będą w środy (13, 20 czerwca w godz. 9-15) w siedzibie administracji GOK w Chojnicach. Zapraszamy też do konsultacji telefonicznych (osoba do kontaktu – Lucyna Bucław, tel. 502752440 codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-17.00) lub poprzez e-mail:lucynab@gokchojnice.pl   lub Monika Hausman- Pniewska tel.668476381, e-mail:  monikahp@o2.pl

Nagrodzone projekty realizowane będą w terminie: od 1 sierpnia 2018 r. a 31 października 2018r.

Poniżej do pobrania:

Karta oceny projektu