Charytatywny koncert kolęd

| Opublikowane w: Amfiteatr Charzykowy
Charytatywny koncert kolęd

W piątkowy wieczór w Kościele pw. MB Fatimskiej w  Chojnicach (05.01.2018r.) odbył się charytatywny koncert kolęd dedykowany dwójce chorym dzieciom Oliwce Stanke i Olkowi Cybulskiemu.

Wykonawcy – „Muzycy i Przyjaciele”: Kamila Przybylska – vocal, Sylwia Mazur – vocal, Karol Ostrowski – Ewi, akordeon, Michał Ratkowski – piano, Eugeniusz Ratkowski – gitara akustyczna, ukulele, Wiesław Galikowski – gitara basowa, zaprezentowali ciekawe, nowatorskie aranżacje kolęd. Nie zabrakło również kolęd w klasycznym wykonaniu. Licznie zgromadzona publiczność w dowód uznania nagrodziła muzyków gromkimi brawami.

Łącznie w trakcie koncertu zebrano kwotę 3301,22 zł. Kwota ta została przekazana rodzicom Oliwki Stanke i Olka Cybulskiego na dalsze leczenie i rehabilitację dzieci .

W niedzielę odbyły się podobne koncerty charytatywne, w Ogorzelinach gdzie zbierano fundusze na leczenie dla 9 – letniego Maćka (łącznie zebrano kwotę 1520,00 zł.) i w Ostrowitem, gdzie zebrano kwotę 1858,36 zł. dla chorego Nikodema.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie finansowe.

autor zdjęć: Dorota Narloch