Koncert i plenerowe kino letnie - adaptacje książek Jana Brzechwy

Kino w plenerze: Akademia Pana Kleksa!

W najbliższy weekend Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zaprasza do „kina pod chmurką”. Przy charzykowskim amfiteatrze odbędą się  plenerowe projekcje filmów: „Akademia Pana Kleksa” i „Podróże Pana Kleksa”.

Adaptacje książek Jana Brzechwy w pełni oddają magię  stworzonej przez bajkopisarza Akademii prowadzonej przez Ambrożego Kleksa. Widzowie wspólnie z Adasiem Niezgódką mogą przeżywać niezwykłe przygody, wsłuchiwać się w opowieści szpaka Mateusza, czy też zachwycać się piosenkami w wykonaniu  m.in.  Zdzisławy Sośnickiej,  Małgorzaty Ostrowskiej, zespołu TSA.

Mamy nadzieje, że kolorowy świat tych opowieści, pełen tańca, śpiewu i radości, z pewnością zachwyci widzów niezależnie od wieku.

Dodatkową atrakcją pokazów będzie koncert z utworami z różnych części filmu w wykonaniu  podopiecznych i pracowników Chojnickiego Centrum Kultury, który odbędzie się 1 lipca o godz. 20.00

Same projekcje zaś rozpoczną się o godz.22.00 – zarówno w piątek (1 lipca) , jak i w sobotę (2 lipca). W razie niepogody wydarzenia odbędą się w innym terminie – prosimy o śledzenie strony www.gokchojnice.pl i profilu FB.

Dla widzów będą przygotowane leżaki. Chętni będą też mogli zakupić lektury autorstwa Jana Brzechwy w promocyjnych cenach.

Zapraszamy całe rodziny – zarówno starszych, jak i młodszych. Wstęp wolny!