Dzień SENIORA w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

| Opublikowane w: Ogorzeliny, Strefa Seniora
Dzień SENIORA w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

W Wiejskim Domu Kultury dnia 21 października 2016 roku odbył się DZIEŃ SENIORA przygotowany wspólnie z Sołtysem. Spotkanie goście rozpoczęli od Mszy Świętej, która obyła się w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego pod przewodnictwem księdza proboszcza Piotra Bekisch w Ogorzelinach. Następnie goście przeszli do Wiejskiego Domu Kultury gdzie czekała na nich ciepła kawa ,herbata oraz słodki poczęstunek. Spotkanie rozpoczeło się mini koncertem w wykonaniu uczniów uczęszczających na zajęcia muzyczne. Dla seniorów zaśpiewały : Małgosia Behrendt, Zuzanna Maksimczyk, Michasia Sigmanska oraz Julia Stasierowska przy akompaniamencie instruktora. Natomiast Kuba Erbetowski który uczy się gry na pianinie wykonał utwór Fryderyka Chopina - Preludium e - moll. Po występie dalszą część imprezy poprowadził pan Bogdan Jaroszewicz. Przy akompaniamencie akordeonu wszyscy śpiewali znane polskie biesiadne piosenki. Nie zabrakło też konkursu który sprawił gościom wiele radości a także opowiadanych kawałów które wywołały sporo śmiechu. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze.

Poniżej przedstawiamy fotorelacje: