Spotkanie podsumowujące projekt "Olaboga, piszę bloga"

| Opublikowane w: Strefa Seniora
Spotkanie podsumowujące projekt

Dnia 9 listopada 2015 r. (poniedziałek), godz. 10.00 w Wiejskim Domu Kultury w Silnie odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt "Olaboga, piszę bloga!", na które zapraszamy wszystkich uczesników projektu. Przypomnijmy, projekt "Olaboga, piszę bloga!" jest realizowany w ośmiu placówkach Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach: Wiejskim Domu Kultury w Silnie, Ogorzelinach i Swornegaciach, Świetlicach Wiejskich w Ciechocinie, Klawkowie, Kłodawie, Krojantach, Pawłowie. Seniorzy - uczestnicy projektu mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach komupterowych, warsztatach fotograficznych, stworzyli bloga, na którym umieścili recezje ze spotkań, które sami przygotowali dla innych uczestników projektu. Spotkanie w Silnie wieńczy wyżej wymienione działania.

Zatem serdecznie zapraszamy.