Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Znamy ćwierćfinalistów ligi halowej

| Opublikowane w: Sport
Znamy ćwierćfinalistów ligi halowej

W minioną sobotę odbyła się ostatnia kolejka rozgrywek grupowych Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej Halowej. W Charzykowach doszło tego dnia do kilku interesujących i zaciętych pojedynków, które bezpośrednio decydowały o miejscach premiowanych awansem do ćwierćfinałów. Poniżej wyniki piątej kolejki i tabele rozgrywek po rundzie zasadniczej.

Grupa 1

Moto Gawin Team – Szarża Krojanty 6:7 (4:3)

K. Rakowski -4, K. Michalak, D. Singer – P. Drewek -3, M. Frymark, J. Prondziński, M. Kierszk, P. Buława

Chojnicki Rejon – Red Devils U-20 3:5 (1:0)

J. Piekut -2, Ł. Piekut – M. Synoradzki, A. Kaczorowski po 2, D. Mazurkiewicz

Suma – Ginter 5:1 (3:1)

K. Cybulski, P. Dorawa po 2, P. Kniachnicki – P. Węglewski

M

D

M

P

B

1

Suma

5

12

21-8

2

Ginter

5

12

21-13

3

Szarża

5

9

25-13

4

Moto Gawin Team

5

9

23-17

5

Red Devils U-20

5

3

11-27

6

Chojnicki Rejon

5

0

9-32

 

Grupa 2

Agra Nowe Ostrowite – Presto Stal Unia Klawkowo 2:3 (1:2)

P. Trzebiński, D. Żurek – M. Draszanowski, M. Bloch, M. Wyszomirski

Mostostal – Perła Czyczkowy 6:4 (3:3)

B. Gutkowski -3, J. Kumer -2, D. Koźlinka – M. Wittstock -2, W. Gierszewski, H. Teca

Krzyś Bus – Compte- Fortech 9:1

M. Kurs, D. Hajdasz, J. Jędrzejewski, D. Domeracki po 2, Sz. Jędrzejewski – B. Bocian

 

M

D

M

P

B

1

Presto Stal Unia

5

12

22-17

2

Krzyś Bus

5

10

34-14

3

Agra

5

9

19-16

4

Mostostal

5

6

16-14

5

Perła

5

3

16-28

6

Compte Fortech

5

3

15-33

 

Sobota, 20.01.2018

Ćwierćfinały

Suma – Mostostal (godz.15.00), Ginter – Agra Nowe Ostrowite (godz. 15.40), Szarża Krojanty – Krzyś Bus (godz. 16.20), Moto Gawin Team – Presto Stal Unia Klawkowo (godz.17.00).

Sobota, 27.01.2018

Półfinały

Z Ć1 – Z Ć3 (godz.15.00)

Z Ć2 – Z Ć4 (godz.15.40)

Mecz o III miejsce (godz. 16.40)

Finał (godz. 17.30)

 

Krzysztof Syngierski

Do góry