Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do listy placówek

Grali o puchar GOK

| Opublikowane w: Sport
Grali o puchar GOK

W Charzykowach odbyły się dwa turnieje piłki nożnej halowej o Puchar Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach. Wzięło w nich udział kilkadziesiąt młodych adeptów futbolu. Poniżej wyniki obu turniejów.

Turniej piłki nożnej halowej o puchar Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach

Charzykowy, 12. 03.2017

Rocznik 2007/2008

Salos Brusy I – Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice II 0:3

Charzykowianka Charzykowy – Salos Brusy II 1:0

Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice I - Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice II 3:1

Salos Brusy I – Salos Brusy II 0:2

Charzykowianka Charzykowy – Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice II 1:2

Salos Brusy II - Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice I 0:3

Salos Brusy I – Charzykowianka Charzykowy 1:0

Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice II - Salos Brusy II 2:1

Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice I - Charzykowianka Charzykowy 2:0

Salos Brusy I – Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice I 1:2

M

Zespół

M

P

B

1

AP Eurotur I

4

12

10-2

2

AP Eurotur II

4

9

8-5

3

Salos Brusy II

4

3

3-6

4

Charzykowianka

4

3

2-5

5

Salos Brusy I

4

3

2-7

 

Najlepszy zawodnik turnieju – Jakub Makarowicz (AP Eurotur I)

Najlepszy bramkarz turnieju – Alan Pestka (Salos Brusy II)

 

Turniej piłki nożnej halowej o puchar Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach

Charzykowy, 18.03.2017

Rocznik 2008/2009

Grupa A

Kolejarz Chojnice I – Orły Lichnowy 1:0

Chojniczanka II – Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice 0:2

Kolejarz Chojnice I – Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice 0:1

Orły Lichnowy – Chojniczanka II 0:2

Kolejarz Chojnice I – Chojniczanka II 2:2

Orły Lichnowy – Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice 1:3

M

Zespół

M

P

B

1

AP Eurotur

3

9

6-1

2

Chojniczanka II

3

4

4-4

3

Kolejarz Chojnice I

3

4

3-3

4

Orły Lichnowy

3

0

1-6

 

Grupa B

Chojniczanka I – Charzykowianka 1:1

Kolejarz Chojnice II – Jantar Pawłowo 0:1

Chojniczanka I – Jantar Pawłowo 0:0

Charzykowianka  - Kolejarz Chojnice II 2:0

Chojniczanka I - Kolejarz Chojnice II 1:0

Charzykowianka - Jantar Pawłowo 0:1

M

Zespół

M

P

B

1

Jantar Pawłowo

3

7

2-0

2

Chojniczanka I

3

5

2-1

3

Charzykowianka

3

4

3-2

4

Kolejarz Chojnice II

3

0

0-4

Półfinały

Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice - Chojniczanka I 2:0

Chojniczanka II – Jantar Pawłowo 1:0

 

Mecz o III miejsce

Chojniczanka I – Jantar Pawłowo 1:1 k. 2:1

Finał

Akademia Piłkarska Eurotur Gmina Chojnice -  Chojniczanka II 1:4

 

Najlepszy zawodnik turnieju: Jakub Sobieski (Chojniczanka I)

Najlepszy bramkarz turnieju: Robert Piechowski (AP Eurotur)

galeria foto

Krzysztof Syngierski

Do góry