Konkurs na pracę plastyczną w ramach projektu „Mów mi nietoperz, przyjacielu!” rozstrzygnięty.

| Opublikowane w: Amfiteatr Charzykowy

Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Mów mi nietoperz, przyjacielu!”, którego celem było zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży w zakresie konieczności ochrony nietoperzy. Propagowano również spojrzenie na nietoperze jako istotnego elementu otaczającego nas środowiska. Na konkurs wpłynęło 108 prac plastycznych wykonanych przez dzieci i młodzież z terenu gminy Chojnice jak i miasta Chojnice. Komisja konkursowa w skład której weszli przedstawiciele Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Chojnice „Akolada”, Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach i Zaborskiego Parku Krajobrazowego,  zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień następującym osobom:

I grupa - uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych

I miejsce –      Amelia Stanisławska – WDK Swornegacie,

Dagmara Kisielowska – WDK Ogorzeliny

II miejsce –     Aleksander Knitter – SP 7 Chojnice,

Tymoteusz Gierszewski – SP 7 Chojnice

III miejsce –   Nikola Krenska – Świetlica Wiejska w Ciechocinie

II grupa - uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych

I miejsce –      Krzysztof Januszewski – WDK Ogorzeliny,

II miejsce -      Monika Sigmanska – WDK Ogorzeliny

III miejsce –   Oskar Lorek – WDK Swornegacie

III grupa - uczniowie gimnazjów

I miejsce –      Zofia Malinowska – SP 7 Chojnice

II miejsce –     Jan Jażdzewski – WDK Ogorzeliny

III miejsce –   Urszula Gostomczyk – WDK Swornegacie,

Szymon Wirkus – SP7 Chojnice.

IV grupa – klasy ponadgimnazjalne do 18 r. ż.

I miejsce –      Ewelina Gostomczyk – WDK Swornegacie,

Michaela Sigmanska – WDK Ogorzeliny

Wyróżnienie – Adam Pałubicki – Katolickie Liceum Ogólnokształcące Chojnice.

Laureatom gratulujemy, dziękujemy tym, którzy złożyli swoje prace na konkurs.

Nagrody wraz z dyplomami będzie można odebrać w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach, szczegółowe informacje pod nr telefonu 52 397 25 59.

Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć na wystawie w Urzędzie Gminy w Chojnicach. Wystawa będzie wzbogacona fotorelacją z realizacji projektu „Mów mi nietoperz, przyjacielu!”. Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego przebieg projektu jak i fotogalerię.

Projekt „Mów mi Nietoperz, przyjacielu!” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, i ze środków Gminy Chojnice.

Autor zdjęć: Aleksander Knitter